Menu
Logo - Fundusze Europejskie Logo - Mazowsze Logo - Unia Europejska

Aktualności

Harmonogram udzielania wsparcia w projekcie

Szanowni Państwo, Poniżej przedstawiamy proponowane przez nas harmonogramy najbliższych szkoleń. Wychodząc naprzeciw Państwa oczekiwaniom możemy zrealizować szkolenia dostosowane do Państwa potrzeb. Zaproście przyjaciół, znajomych, rodzinę. W przypadku zebrania 10-osobej grupy uczestników zorganizujemy dla Państwa wybrane przez Was szkolenie w Waszej miejscowość w terminie dopasowanym do Waszych potrzeb!
Realizacja szkoleń w obszarze wykorzystywania narzędzi ICT w roli użytkownika.

Pobierz ofertę
Pobierz harmonogramNowy harmonogram autoryzowanych szkoleń

Zapraszamy Państwa do zapoznania się z nowym harmonogramem autoryzowanych szkoleń.

Proponowana ścieżka szkoleniowa:
Wsparcie użytkowników systemów Microsoft oraz programowanie w technologi Microsoft: kliknij dowiedz się więcej
Programowanie w technologi Oracle: kliknij dowiedz się więcejPraktyczne Autoryzowane szkolenia MICROSOFT. Zdobądź unikalne kompetencje branżowe!

Szanowni Państwo
Mamy przyjemność zaproponować Państwu udział w autoryzowanych szkoleniach Microsoft. Wszystkie proponowane szkolenia będą prowadzone przez trenerów – praktyków. Za ich wiedzą stoi wieloletnie doświadczenie Asseco Data Systems w realizacji projektów software'owych, gdzie wiedza ta jest sprawdzana w praktyce. Udział w tych szkoleniach umożliwi uczestnikom podniesienie kluczowych kompetencji a co za tym idzie dalszy rozwój zawodowy.
Liczba miejsc jest ograniczona! Zgłoś się już dziś!

Proponowana ścieżka szkoleniowa:
Wsparcie użytkowników systemów MicrosoftPraktyczne Autoryzowane szkolenia ORACLE. Zdobądź unikalne kompetencje branżowe!

Szanowni Państwo
Mamy przyjemność zaproponować Państwu udział w autoryzowanych szkoleniach Oracle. Wszystkie proponowane szkolenia będą prowadzone przez trenerów – praktyków. Za ich wiedzą stoi wieloletnie doświadczenie Asseco Data Systems w realizacji projektów software'owych, gdzie wiedza ta jest sprawdzana w praktyce. Udział w tych szkoleniach umożliwi uczestnikom podniesienie kluczowych kompetencji a co za tym idzie dalszy rozwój zawodowy.
Liczba miejsc jest ograniczona! Zgłoś się już dziś!

Proponowana ścieżka szkoleniowa:
Programowanie w technologii OracleSzanowni Państwo, informujemy że rozpoczęliśmy realizację projektu "MAK- Mazowiecka Akademia Kompetencji".

Celem głównym projektu jest zwiększenie kompetencji kluczowych w obszarze kompetencji językowych oraz cyfrowych przez 880 osób dorosłych w terminie do 31.03.2018r. Projekt skierowany jest do 880 osób w wieku 25 lat i więcej, które z własnej inicjatywy zainteresowane są nabyciem, uzupełnieniem lub podwyższeniem umiejętności oraz kompetencji cyfrowych lub językowych, w tym osoby z niepełnosprawnościami.

Osoby zainteresowane udziałem w projekcie zapraszamy do naszego Biura projektu przy ul. Brukselska 7, 03-973 Warszawa- dla osób zainteresowanych szkoleniami ICT i ul. Świetojarska 9, 00-236 Warszawa- dla osób zainteresowanych szkoleniami z języka angielskiego.

Zachęcamy również do kontaktu telefonicznego i mailowego.